Απεργούν οι εργαζόμενοι της Ένωσης Αγροτικών Συνεταιρισμών Ηρακλείου σήμερα
Τετάρτη και αύριο Πέμπτη 22 και 23 Μαρτίου 2023.
Τετάρτη και αύριο Πέμπτη 22 και 23 Μαρτίου 2023.
![](https://www.neadrasis.gr/wp-content/uploads/2023/03/unnamed-2-2-1-937x1024.jpg)
Είναι η τρίτη συνεχόμενη εβδομάδα κινητοποιήσεων και θα συνεχιστούν οι κινητοποιήσεις μέχρι εξόφληση των οφειλομένων μισθών τους. Φτάνει πια. Η αντοχή και η υπομονή τελείωσε. Πλέον αρκετοί εργαζόμενοι αντιμετωπίζουν οικονομικά προβλήματα βιωσιμότητας στα σπίτια τους.
![](https://www.neadrasis.gr/wp-content/uploads/2023/03/unnamed-11-1024x531.jpg)
![](https://www.neadrasis.gr/wp-content/uploads/2023/03/unnamed-1-5-576x1024.jpg)