Aριστούχοι Γυμνασίων: 3ο, Αγίας Βαρβάρας, Προφήτη Ηλία και Εσπερινό

Τους αριστούχους μαθητές τους ανακοίνωσαν τέσσερα γυμνάσια του Ηρακλείου. Πρόκειται για το 3ο Γυμνάσιο Ηρακλείου, το Γυμνάσιο Αγίας Βαρβάρας, το Γυμνάσιο Προφήτη Ηλία και το Εσπερινό Γυμνάσιο Ηρακλείου.

3ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

Α’ Τάξη

Γαρεφαλάκη Ελένη τ. Κων/νου, Κλωνάρη Αγγελική τ. Ζαφειρ. Σαατσάκη Μαρία-Ελευθερία τ. Γεωργ., Συριγωνάκη Μαρία τ. Αντων., Χαραλαμπάκη Αικατερίνη τ. Ιωαν., Αθανασάκη Μαρία-Ειρήνη τ. Ιωάννη, Αντωνοδημητράκη Αρετή τ. Κων/νου, Ζηδιανάκη Ελένη τ. Μιχ., Κοκοσάλη Νικολέτα τ. Εμμαν., Μασκινη Λεωνιδία τ. Λαμπρου, Βρέντζος Γεώργιος-Βασίλειος τ. Ιωαν., Δανασης Νικόλαος τ. Κων/νου, Αντωνάκη Χρυσή τ. Μιχ., Ατσαλάκη Καρολίνα τ. Καρολ., Καρατάσσου Μαρία τ. Νικολ., Παπαηλιάκης Γεώργιος-Ρίσαρντ τ. Θεοφ., Σεγρεδάκης Εμμανουήλ τ. Λουκά, Σχοινά Καλλιόπη τ. Αλεξ., Τσαπάκη Ασημένια τ. Εμμαν., Βεργης Ρούσσος τ. Εμμαν., Βυνιχάκη Αικατερίνη τ. Δημ., Γεωργιακάκη Αγγελική τ. Γεωργ., Βλατάκης Ευάγγελος τ. Εμμαν., Ζαχαροπούλου Αντωνία τ. Ηλία, Μανωλαράκη Γεωργία τ. Νικολ., Σερλιδάκης Αντώνιος τ. Γεωργ., Χατζηαντωνίου Ιωάννα του Μύρωνα, Γορανίτη Ελένη-Μυρωνία τ. Βασιλ., Λουράκης Κων/νος τ. Γεωργ., Μανωλαράκη Μαρία τ. Νικολ., Συριγωνάκης Ιωάννης τ. Αντων., Ψαρουδάκη Μαρία τ. Μιχ., Γιαλαμάς Χρήστος τ. Εμμαν., Γκολες Γεώργιος-Κων/νος τ. Κων., Κανδηλογιαννάκη Ευαγγ. τ. Λεωνίδα, Μυλωνάκη Εβελτία τ. Εμμαν., Τσατσαράκης Φιλιππος τ. Χαραλ., Χαλαμπαλάκη Μαρία τ. Γεωργ., Χουρδάκη Δήμητρα τ. Γεωργ., Κοκκινίδη Αναστ. του Κων/νου, Αντωνάκη Στυλιανή τ. Γεωργ., Γουβιανάκης Ιωάννης τ. Γεωργ., Χανιωτάκης Γεωργ. τ. Εμμαν., Αποστολάκης Απόστολος τ. Κων/νου, Δεμετζάκη Αρετή τ. Γεωργ., Παπά Ναταλία τ. Θανασ., Ταρνατώρος Μιχαήλ-Παναγ. τ. Κων/νου, Ψαράκη Αντωνία-Ευμενία τ. Δημ., Κατζιλάκη Γεωργία τ. Εμμαν., Λυκογιαννάκης Γεώριος τ. Νικολ., Χανιωτάκη Ελβίρα τ. Εμμαν., Δαγκωνάκης Φίλιππος τ. Δημ., Πιτροπάκη Σταματίνα τ. Σταύρου, Χονδράκη Μαρία τ. Τίτου, Καντζιλάκη Εμμανουέλα τ. Ιωάννη, Κούρτι Στέλα τ. Έλντον, Μαυρη Κων/να τ. Κων/νου, Μητροκωστα Παρασκευή-Ζωή τ. Νικολ., Παναγόπουλος Βενιζέλος-Νικόλαος τ. Δημοσθ., Στεργίου Ναπολέοντας τ. Θεοδ. Αφθονίδη Δήμητρα τ. Ιορδ., Εργαζάκη Ευαγγελία τ. Αντων., Πλευράκη Ελένη τ. Νικολ., Χατζηβασίλη Δήμητρα τ. Γεωργ., Σταύρου Μάγια τ. Κων/νου, Γκολες Χρήστος-Ραφαήλ τ. Κων/νου, Κυριακάκη Μαρία τ. Παντ., Γκίζης Εμμαν. τ. Φιλιπ., Παπαδάκη Ζαφειρία τ. Αντων., Σταματουλάκης Γεώργιος τ. Μιχ., Χαρτερού Ειρήνη τ. Κων/νου, Κοντογιωργάκη Σοφία-Μαρία τ. Νικολ., Μακρυδάκης Γεώργιος τ. Γεωργ., Χανιωτάκης Στυλιανός τ. Χρόνη, Βασιλάκης Γεώργιος τ. Ευαγγ., Κουρτικάκη Αικατερίνη τ. Γεωργ., Παναγιωτάκης Αιμίλιος τ. Μανούσου.

Β’ Τάξη

Ανδρεαδάκης Δημήτριος τ. Εμμαν., Βουλκος Άγγελος τ. Σταύρου, Κοβατζη Ευαγγελία τ. Ηλία, Κοκοσάλη Μαρία-Αικατερίνη τ. Εμμαν., Μηλιαράκη Στυλιανή τ. Μιχαήλ, Πετανάι Μπενάρντο του Άριαν, Πλαγιωτάκη Εμμανουέλα τ. Ιωάννη,  Σαμωνάκη Ιουλία τ. Δημ., Λαγουβάρδος Αριστομένης τ. Νικολ., Μαυράκη Χριστίνα-Θεοδοσία τ. Εμμαν., Παρασκευαΐδη Μιχαέλα τ. Ευαγγ., Πετράκης Αντώνιος τ. Κων/νου, Σφακιανάκη Άννα-Μαρία τ. Κυριάκου, Χατζηπάνου Αναστασία τ. Γεωργ., Χριστοφοράκη Ευαλία τ. Εμμαν., Δερμιτζάκη Ευγενία-Παρασκευή του Χαραλ., Ρότσι Σιντορέλα τ. Σοτιρ, Γηργουλα Αναστασία τ. Αθανασ., Μπακιντα Σοφία τ. Δημ., Παπαδάκη Ευαγγελία τ. Δημ., Σπινθάκης Αναστάσιος τ. Στυλ., Τζόκας Κων/νος τ. Εμμαν., Μαγαράκης Εμμανουήλ τ. Γεωργ., Δημητριάδη Ευρυδίκη τ. Εμμαν., Κλίνη Εμμανουέλα τ. Μιχ., Βασιλας Γεώργιος τ. Ζαχαρ., Μυλωνάκης Κυριάκος τ. Νεκταρ., Φραγκάκη Εμμανουέλα τ. Ηρακλή, Στεφανή Μαρία τ. Δημητρ., Χαρωνιτάκης Νικόλαος τ. Νεκταρ., Χατζάκη Αικατερίνη τ. Γεωργ., Κωνσταντάρας Γεώργιος τ. Σωτηρ., Μανουσάκη-Βαβουλη Ειρήνη τ. Νικολ., Ατσαλης Ιωάννης τ. Βασιλ., Λυρώνης Αριστείδης τ. Ιωαν., Πανος Βανέσα τ. Λεοναρντ., Τσιαμης Γεώργιος τ. Νικολ., Αγγελάκη Θεοδώρα-Νίκη τ. Ελευθερ., Γλυκου Μαρία τ. Αθανασ., Φουκαράκης Εμμανουήλ τ. Γεωργ., Θεμελη Στέλλα τ. Αχιλλέα, Μαρκάκης Ανδρέας τ. Αντων., Χαραμης Θεόδωρος τ. Κυριάκου, Χαρκουτσάκη Αικατερίνη τ. Ευαγγ., Βουϊδάσκης Γεώργιος τ. Κων/νου, Πασσά Γεωργία τ. Νικήτα, Κουρή Χρύσα τ. Αθανασ., Πρινάρης Στυλιανός τ. Βασιλ., Σπανάκη Ιωάννα τ. Αντων., Γαλανάκη Ειρήνη τ. Χριστοφ., Μοσχοπούλου Μυρσίνη-Μαρία τ. Βασιλ., Αγαπητού Μαρία τ. Βασιλ., Αποστολάκης Δημήτριος τ. Κων/νου, Σεληνιωτάκης Στέφανος τ. Στυλ., Καλογερίδης Νικόλαος τ. Εμμαν., Σεκερη Γεωργία τ. Νεκταρ., Σφακιανάκη Νίκη τ. Ιωαν., Κορνελάκης Ιωάννης τ. Γεωργ., Λλουπο Κρισα τ. Ερβις, Δαμιανάκη Αντωνία τ. Μιχ., Λαζαρίδης Ιωάννης τ. Νικολ., Ντηλ Σοφία-Ανδρομάχη τ. Χαρολντ-Φαιαρφαξ, Σταματάκης Μιχαήλ τ. Εμμαν., Ψαρουδάκη Άρτεμις τ. Νικολ., Ψαρρος Θεόδωρος τ. Κυριάκου, Παπαδάκης Διογένης τ. Νικήτα.

Γ’ Τάξη

Κοβατζής Θωμάς τ. Ηλία, Παπαλεωνίδας Άνθιμος τ. Νικολ., Σταυρακάκη Ελένη τ. Αδάμ, Φραγκιαδάκη Φωτεινή τ. Μιχ., Χουρδάκης Αριστοφάνης τ. Γεωργ., Αγγελάκης Γεώργιος τ. Νικολ., Γάσπαρη Άννα τ. Παντελή, Ζαμπιόζης Ιωάννης τ. Μηνά, Μασκινης Δημοσθένης τ. Λάμπρου, Μπουρναζάκης Σταύρος τ. Κων/νου, Χονδράκη Ευαγγελία τ. Τίτου, Γάσπαρη Παναγιώτα τ. Παντελή, Δημητρίου-Πετρίδη Τσαμπίκα-Χριστίνα τ. Γεωργίου, Καστρινάκη Μυρτώ-Ηρώ τ. Εμμαν., Μιχαλάκη Ελένη τ. Ευαγγ., Ζερβάκη Δημοκρατία τ. Ιωαν., Μπρα Μελίνα-Ιωάννα τ. Ιωαν., Νακο (Νako) Αγγελο (Angelo) τ. Μανολ (Manol), Αρναουτίδη Ελένη τ. Δημ., Ζαχαράκη Ελένη τ. Ευθυμ., Ιατράκης Μηνάς-Βασίλεις τ. Γεωργ., Δανάση Μαρίνα τ. Κων/νου, Παπαδημητρίου Αθανάσιος τ. Εμμαν., Τσαμπουρας Σταύρος τ. Δημητρ., Κοκοσάλη Ελένη τ. Εμμαν., Τζανάκη Ειρήνη τ. Χαραλ., Φανταουτσάκης Χρήστος τ. Εμμαν., Φραγκιαδάκης Γεώργιος τ. Μιχ., Λαυρενίδη Νίκη τ. Βασιλ., Ταραζα Γλυγερία τ. Στυλ. Γκερούση Γεωργία τ. Ευαγγ., Μαρινάκης Νικόλαος τ. Αντων., Τζομπανάκης Ευάγγελος τ. Εμμαν., Χατζηδάκης Εμμανουήλ τ. Κων/νου, Μανιωράκης Εμμανουήλ τ. Νικολ, Γκουγκούση Μαρια-Πηνελόπη τ. Σωτήρη, Κριτσωτάκη Αικατερίνη τ. Νικολ, Τσαγκαράκης Αλκιβιδάκης τ. Κων/νου, Βυνιχάκη Ειρήνη τ. Δημ., Βητοπούλου Μυρτώ τ. Χρήστου, Καραντινάκη Μαρία τ. Γεωργ., Μπαλούρδου Καδιανή τ. Μιχ., Παναγιωτάκη Άννα τ. Παναγ., Τζαρο Χριστίνα τ. Βασιλακ, Χριστονάκη Ελένη τ. Γεωργ.

 

Γυμνάσιο Αγίας Βαρβάρας

Α’ Τάξη

Θεριάκη Φωτεινή του Ζαχαρία 19 12/14, Μπαγκέρη Χρυσή τ. Εμμανουήλ 19 11/14, Βρέντζου Μαρία-Ευαγγελία τ. Ιωάννη 19 10/14, Παπαδάκη Αγγελική τ. Ιωάννη 19 9/14, Σχοιναράκη Μαρία-Αικατερίνη τ. Ζαχαρία 19 8/14, Τσαφαντάκη Ειρήνη τ. Αντων. 19 7/14, Φίλικα Θεοδώρα-Δήμητρα τ. Νικολ. 19 7/14, Φραγκιαδάκη Ειρήνη τ. Κυριάκου 19 6/14, Γκουντουλογιάννη Κων/να-Χρυσάνθη τ. Χρήστου 19 5/14, Δρετάκη Καλλιόπ τ. Αντων. 9 4/14, Ξυλούρη Αγάπη τ. Επαμεινώνδα 19 4/14, Φίλικα Μαρία-Εμμανουέλα τ. Θεοδ. 18 13/14, Φραγκιουδάκη Στυλιανή-Χρυσοβαλάντη τ. Αλεξ. 18 9/14, Δρετάκη Ελένη τ. Νικολ. 18 7/14.

Β’ Τάξη

Κοκολάκης Κων/νος τ. Μιχ. 19 12/14, Τιτομιχελάκη Χριστίνα τ. Χαριδ. 19 10/14, Κοκολάκης Δημ. τ. Ελευθ. 19 9/14, Εργαζάκης Γεώργιος τ. Εμμαν. 19 6/14, Γαρεφαλάκης Στυλιανός τ. Γεωργ. 19 5/14, Ανωγειανάκη Χριστίνα τ. Εμμ., 19 4/14, Δασκαλάκης Δημήτριος τ. Εμμαν. 19 4/14, Καμπιτάκη Χρυσάνθη τ. Δημ. 19 3/14, Διαλυνά Αργυρή τ. Αντων. 19 2/14, Βλασιάδη Πελαγία τ. Γεωργίου  19, Καλαϊτζάκη Ειρήνη τ. Μιχαήλ 18 11/14, Κουτάντου Μαρία τ. Εμμαν. 18 10/14, Σαβουϊδάκη Καλλιόπη τ. Θεοδ. 18 7/14.

Γ’ Τάξη

Δρετάκης Κων/νος τ. Αντων. 20, Νινιράκη Χαρούλα τ. Εμμαν. 19 13/14, Τιτάκης Γεώργιος-Νεκτάριος τ. Ευαγγ. 19 13/14, Παπαδάκη Αργυρώ τ. Ιωαν. 19 12/14, Αντωνακάκη Χρυσή τ. Εμμαν. 19 11/14, Θεργιάκης Εμμανουήλ τ. Γεωργ. 19 10/14, Πασπαράκη Ευαγγελ. τ. Ιωάν. 19 10/14, Αρβανιτάκη Κρήτη τ. Γεωργ. 19 6/14, Ανωγειανάκης Εμμαν. τ. Νικολ. 19 5/14, Παπαδάκη Γεωργία τ. Ιωαν. 19 4/14, Μπαγκέρη Καλλιόπη τ. Εμμαν. 19 2/14, Σεληνιωτάκη Ελένη-Αλμυρούλα τ. Νεκταρ. 19 2/14, Παρανυχιανάκη Ελένη τ. Κων/νου 18 13/14, Τζουλάκη Μαρία τ. Ιωαν. 18 12/14, Τσαφαντάκη Λαμπρινή-Νικολέτα τ. Σοφοκλή 18 9/14, Μανουκάκη Δημοκρατία-Παρασκευή τ. Ιωαν. 18 7/14.

 

Γυμνάσιο Προφήτη Ηλία

Α’ Τάξη

Ανδρουλάκη Αλεξάνδρα 18 13/14, Βολιτάκη Μαρία-Νίκη  19 5/14, Βουμβουλάκη Αικατερίνη 19 9/14, Μαλιωτάκης Ιωάννης 19 3/14, Μαστοράκη Θεονύμφη 18 8/14, Μπολάκης Εμμανουήλ 19 10/14, Τζωρακάκη Δέσποινα 19 10/14, Τσατσαράκη Χριστίνα 18 10/14.

Β’ Τάξη

Μαρτιμιανάκη Παναγιώτα 19 4/14, Ξυδάκη Μαρία 19 9/14, Σούλι Εργκίνα 18 9/14, Φρυσουλάκη Ευαγγελία 19 1/14.

Γ’ Τάξη

Κυνηγάκη Μιχαέλα Ελευθερία 19 10/14, Μαραγκάκη Θεοδοσία 19 4/14.

 

Εσπερινό Γυμνάσιο Ηρακλείου

Α’ Τάξη

Γιακουμάκης Δημήτριος τ. Γεωργ. 19 6/10, Παπαδάκη Αικατερίνη τ. Γεωργ. 19 5/10, Βεγόπουλος Γεώργιος τ. Παντελ. 19 4/10, Παπαδάκη Χρυσούλα τ. Κων/νου 19 4/10, Ασημομύτης Χρήστος τ. Κων/νου 18 8/10, Γιαχνάκη Κωνσταντία-Άννα τ. Κων/νου 18 8/10, Μαυράκη Αργυρώ τ. Γεωργ. 18 6/10.

Β’ Τάξη

Γιακουμάκη Ευθυμία τ. Γεωργ. 19 10/11, Ζερβάκη Μαρία τ. Γεωργ. 19 10/11, Μπαρμπαντώνη Θεΐτσα τ. Ιωαν. 19 9/11, Νουκάκη Αθηνά τ. Γεωργ. 19 9/11, Χουρδάκη Μαριάννα τ. Εμμαν. 19 9/11, Κανδηλάκης Εμμαν. τ. Ματθ. 19 7/11, Γιαννικας Γεώργιος τ. Στυλ. 19 6/11, Σωμαρακάκη Μαρία τ. Κων/νου 19 6/11, Βλασιάδη Άννα τ. Εμμαν. 19 3/11, Κελαντωνάκη Ειρήνη τ. Ιωαν. 19 2/11, Τζαγάκης Μιχαήλ τ. Γεωργ. 19 2/11, Γκαζος Χρυσοβαλ. τ. Δημητρ. 18 10/11, Μαθιουδάκη Χαρίκλεια τ. Κων/νου 18 9/11, Δρετάκης Κων/νος τ. Νικολ. 18 6/11, Πετσαλάκης Στέργιος τ. Μιχ. 18 6/11

Γ’ Τάξη

Φουντουλάκης Γεώργιος τ. Εμμαν. 20, Μυτιληνιού Αικατερίνη τ. Γεωργ. 19 9/11, Σταματάκης Αντώνιος τ. Μιχ. 19 8/11, Τζεδάκη Αικατερίνη τ. Νικολ. 19 8/11, Γιοσα Μιραντα τ. Σελμαν 19 6/9, Βεϊσάκη Αθηνά τ. Ευαγγ. 19 6/11, Γκαλέντα Αλεξεϊ τ. Αλεξ. 19 6/11, Παλαμαρης Κων/νος τ. Θωμά 19 5/11, Αλεξάκη Γεωργία τ. Αναστ. 19 3/11, Ραπανάκης Κων/νος τ. Εμμαν. 19 3/11, Σμυρνάκη Αγγελική τ. Αντ. 19 3/11, Βοζικάκη Ειρήνη τ. Αντων. 19, Παπαδάκης Αθανάσιος τ. Ιωαν. 18 9/11, Στεφανάκη Ελευθερία τ. Χαριλ. 18 9/11, Σουλαϊ Νιμετ τ. Καϊμακ 18 7/9, Νεραντζάκης Μαρίνος τ. Γεωργ. 18 8/11, Βερβελάκη Χαρίκλεια τ. Ευριπ. 18 6/11, Κοκκινάκη Μαρία τ. Νικολ. 18 6/11.

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑ