Συγχαίρουμε αυτούς που βράβευσαν την Βαγγελιώ
Με μεγάλη χαρά και ικανοποίηση πληροφορηθήκαμε ότι μεταξύ των βραβευθέντων φέτος από το “Ίδρυμα Προαγωγής Δημοσιογραφίας Αθανασίου Βασ. Μπότση”, ήταν και η εκλεκτή μας συνάδελφος Βαγγελιώ Καρεκλάκη, μια αξιαγάπητη κοπέλα, που υπηρετεί την δημοσιογραφία με πίστη, με πάθος, αλλά και με ικανότητες πολλές και μεγάλες.
![](https://www.neadrasis.gr/wp-content/uploads/2024/05/6227242-1-1024x541.webp)
Συγχαίρουμε ειλικρινά εκείνους που την επέλεξαν για να βραβευτεί. Όταν το Ίδρυμα Μπότση βραβεύει ανθρώπους όπως η Βαγγελιώ Καρεκλάκη, σημαίνει πως ξέρει και κάνει πολύ σωστές και αξιοκρατικές επιλογές.
Μπράβο σου, αγαπημένη μας Βαγγελιώ. Σου ευχόμαστε να έχεις κι άλλες πολλές διακρίσεις, όσες σου αξίζουν!
Κ.Τ.