Έχασε τον έλεγχο του αυτοκινήτου του, ένας 22χρονος νεαρός, τις πρωινές ώρες του Σαββάτου στην παραλιακή λεωφόρο του Ηρακλείου, με αποτέλεσμα να προσκρούσει σε σταθερό αντικείμενο και να τραυματιστεί ο 22χρονος, ο οποίος μάλιστα εγκλωβίστηκε μέσα στο όχημα.
Λίγα λεπτά αργότερα, συνεργείο της Πυροσβεστικής απεγκλώβισε τον τραυματία, ο οποίος παραλήφθηκε από ασθενοφόρο και μεταφέρθηκε στο εφημερεύον Νοσοκομείο.
Τις συνθήκρες του ατυχήματος διερευνά το Τμήμα Τροχαίας.
.
![](https://www.neadrasis.gr/wp-content/uploads/2023/11/x368057674_2027891680927223_7837722913784489670_n-3-1.jpg.pagespeed.ic.A72CbU6lYs.jpg)