Tο σημερινό πρόγραμμα της τηλεόρασης




Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των καναλιών:


10:00 Επικοινωνία

12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
13:00 Συνδέσεις

15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
16:00 Covid 19: Συνεχής Ενημέρωση
17:30 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:00 Covid 19: Συνεχής Ενημέρωση

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων – Αθλητικά – Καιρός
20:40 10
22:00 Τα 201 καναρίνια
23:30 ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
23:45 Fargo – 1ος κύκλος
00:50 Ballers Κ3
01:35 Ballers Κ3
02:10 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
03:10 Fargo – 1ος κύκλος
04:10 Ballers Κ3
04:40 Ballers Κ3
05:10 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:30 Από τις Έξι…

07:00 Molang
07:20 Λουί
07:30 Ο Μουκ
07:50 Old Tom
08:35 Γάτος Σπιρουνάτος
09:00 Η Μιρέτ Ερευνά
09:35 Γιακαρί
10:00 Μαθαίνουμε στο Σπίτι
11:30 Ροζ Πάνθηρας
12:30 Το Κουτάλι
13:00 Carousel
13:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου
14:00 Η χαρά και το Γκουντούν
15:00 Στα φτερά του έρωτα Κ2
15:30 Στα φτερά του έρωτα Κ2
16:00 Έξι αδελφές Κ7
17:00 Έξι αδελφές Κ7
18:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3
19:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3
19:45 Εντός Αττικής Κ3
20:00 Από Πέτρα και Χρόνο
20:30 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4
21:00 Η μοδίστρα – 1ος Κύκλος
22:00 Mr Selfridge – 2ος κύκλος
23:00 Ο Δρόμος για τα ‘Ίρις’
23:15 Η ελιά
00:50 Την ημέρα που…
01:45 Από Πέτρα και Χρόνο
02:15 Ες αύριον τα σπουδαία
02:45 Εντός Αττικής – κύκλος 1 Λαύριο, Α’ Μέρος
03:00 Η μοδίστρα – 1ος Κύκλος
04:00 Mr Selfridge Mr Selfridge – 2ος κύκλος
05:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 Ο Παράδεισος των Κυριών


06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης – 2ος κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 ΑΝΤ1 News – Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
16:15 Εγκλήματα – 2ος κύκλος
17:15 Still Standing
18:45 Ant1 news
21:00 Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη
23:00 Άγριες μέλισσες
00:15 Live Tonight
01:45 Της αγάπης μαχαιριά
02:45 Έρωτας – κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα

06:30 Psych Psych – 6ος Κύκλος
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 8ος κύκλος
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Εκδικητής
23:15 Εγκλωβισμένη
01:00 Το άγγιγμα του δολοφόνου
03:15 Σκληρή αναμέτρηση στο μικρό Τόκιο

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Fancy Nancy Clancy Κ1 Fancy Nancy Clancy
08:00 Happy Day στον Alpha
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:30 Kitchen Lab
16:30 Μένουμε Alpha
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Οι Εξελίξεις για τον Κορονοϊό
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7
21:50 Νήσος 2: Το κυνήγι του χαμένου θησαυρού
00:00 360o – Ο κύκλος της αλήθειας
01:30 The Rookie Κ1
02:30 Αληθινοί Έρωτες Κ2
03:30 Οι Ιστορίες του Αστυνόμου Μπέκα Κ2
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Βελούδο απο μετάξι

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:55 Newsroom
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο στη Νοηματική
17:10 Εξελίξεις LIVE
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:30 The Voice of Greece
23:15 Δείπνο πανηλιθίων
01:30 Deadly Women
02:30 After Dark
04:00 Happy traveller
04:45 Καλό Μεσημεράκι

09:50 Ευτυχείτε!
13:00 Open News
14:00 Για Πάντα Παιδιά
15:00 Open Ελλάδα
16:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Open News στη Νοηματική Ειδήσεις
17:15 Ρόδα, Τσάντα και Κοπάνα 4
19:30 Open News
21:00 Ο Μεξικάνος
00:00 Criminal Minds Κ13 Ε16
01:00 Criminal Minds Κ13 Ε17
02:00 Max Steel
03:45 Επανάληψη Προγράμματος
05:30 Ώρα Ελλάδος

06:00 Animated… Φιλόσοφοι (Ε)
06:30 Ανθρώπων Πράξεις (Ε)
07:30 Ο Τόπος της Καρδιάς μας Κ10 Ε6 (Ε)
08:30 Ο Δρόμος του Μεταξιού Ε13 (Ε)
09:00 Balkan Express (Ε)
10:00 Κάθε Μέρα Ελλάδα
12:00 Ελλήνων Δρώμενα Κ6 Ε7 (Ε)
13:00 Απίθανα Ταξίδια με Τρένο Κ4 Ε6 (Ε)
14:00 ΕΡΤ Ειδήσεις Ειδήσεις
15:00 Animated… Φιλόσοφοι Ε4 (Ε)
15:30 Ο Τόπος της Καρδιάς μας Κ10 Ε7
16:30 Ο Δρόμος του Μεταξιού Ε13 (Ε)
17:00 ΕΡΤ Ειδήσεις – Καιρός Ειδήσεις
17:20 Μένουμε Σπίτι Ενημερωτική εκπομπή
19:00 Καγιάκ στα Νερά της Ισλανδίας (Ε) Ν
20:00 Απίθανα Ταξίδια με Τρένο Κ4 Ε6 (Ε)
21:00 Τα Φονικά Μυστήρια της Κας Φίσερ Κ3 Ε4 (Ε)
22:00 Babylon Berlin Κ1 Ε6 (Ε)
23:00 Η Ιστορία μιας Ερωμένης Ντοκιμαντέρ
00:00 Mercy Street Κ1 (Ε) Ξένη σειρά
01:00 Τα Φονικά Μυστήρια της Κας Φίσερ Κ3 Ε4 (Ε)
02:00 Babylon Berlin Κ1 (Ε) Ξένη σειρά
03:00 Κάθε Μέρα Ελλάδα (Ε) Ενημερωτική εκπομπή
05:00 Η Ιστορία μιας Ερωμένης (Ε) Ντοκιμαντέρ

09:00 Αστικό Τοπίο
09:30 Κοινοβουλευτικό ‘Eργο
12:30 Οι Κοινοβουλευτικοί Διαμορφωτές της Σύγχρονης Ελλάδας
13:30 Μαγικός Φανός Ε30
15:00 Βιβλιοβούλιο
16:00 Αστικό Τοπίο
17:00 Ο Λόγος της Γραφής Κ2
18:00 Μαγικός Φανός Ε30
18:30 Λόγω Τέχνης
19:00 Συνάντηση
20:00 Τα Μικρά Μυστικά των Μεγάλων Ζωγράφων
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Μπελίσσιμα
23:00 Τι Λέει ο Νόμος
00:30 Τραντελλένοι
02:00 Επανάληψη Προγράμματος

 

 

05:50 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
09:00 MEGA MAG
11:20 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ… ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ
11:50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ Επεισόδιο : 40
12:20 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ Επεισόδιο : 41
13:00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14:00 Η ΝΤΑΝΤΑΕπεισόδιο : 39
14:30 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ Επεισόδιο : 45
15:20 SINGLES 2 Επεισόδιο : 1
16:20 ΚΑΙΡΟΣ ΑΓΡΟΤΩΝ
16:30 ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
16:40 LIVE NEWS
18:45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ Επεισόδιο : 5
19:45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20:45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
20:50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ Επεισόδιο : 37
22:00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ Επεισόδιο : 35
23:00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ Επεισόδιο : 20
00:00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΒΟΛΗΣ
02:20 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ Επεισόδιο : 50
03:20 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ Επεισόδιο : 47
04:20 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ Επεισόδιο : 62
04:50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Επεισόδιο : 38

 

 

 

 



ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑ
Click to Hide Advanced Floating Content